bezrámový systém Iveta

Systém IVETA je řešen jako zavěšený, s možností pohybu jednotlivych skleněných dilců do stran, kde se jednoduchým způsobem otoči a následně zajisti. Zavěšení je tvořeno kolejničkou z hlinikove slitiny. Systém zajisti pohodlne otočni jednotlivých skleněých dilců k boči zdi (viz foto). Otáční skel je možno vytvořit na libovolné straně popřpadě na obou stranách.

výhody:

  • skla je možno skládat k boční stěně lodžie
  • uzamykání lodžie
  • velká úspora tepla
  • omezení hlučnosti a prašnosti
  • snadné mytí, dlouhá životnost
  • český výrobek

Ceník zasklení nejběžnějších typů lodžií panelových domů:

 

délka lodžie zasklení horní části zasklení včetně spodní části
  (bez zábradlí) (za zábradlí je vloženo drátosklo)
3,2m 24 201,-Kč 29 720,-Kč
3,4m s boky 27 857,-Kč 34 325,-Kč
4,2m 28 589,-Kč 35 843,-Kč
4,4m s boky 32 623,-Kč 42 214,-Kč
5,8m 33 888,-Kč 43 755,-Kč

ceny platné k 1.9.2023

 

Cena je kompletní !!!   Cena obsahuje zasklívací systém, klempířské prvky, spojovací a těsnící materiál, dopravu, montáž, DPH 15%.

 

Jsme dlouhodobě nejlevnějším dodavatelem zasklívacích systémů, ovšem pouze u kvalitatvně srovnatelných systémů. 

Ceny jsou platné pro města Ústí nad Labem, Teplice, Děčín, Litoměřice, Lovosice a jejich okolí.

Detaily systému:

Skleněná výplň je tvořena tvrzeným sklem o tloušťce 6 mm. Výroba tvrzeného skla spočivá v zakalení již jinak připravených skleněných dilců. Tímto procesem získává dané sklo na pevnosti v ohybu, je také zvýšena jeho odolnost proti rozbiti a při případné destrukci nedocházi k tvorbě nebezpečných střepů (jen pro zajímavost, boční okénko v autě je tvrzeno stejným způsobem a jeho tloušťka je 3mm). Skleněná výplň je na horním a spodním okraji zasazena do hliníkovych lišt, na kterých jsou upevněny dalši komponenty pro funkci systému. Spodní kluzné vedení je tvořeno opět hliníkovým profilem.

Zasklením lodžie systémem IVETA se zvyšuje několikanásobně ochrana majetku a to hlavně v nižších podlažích.

K zasklívacímu systému je také nabízena celá řada doplňků na přáni (doplňkové těsnící lišty mezi skla, stropní sušák na prádlo, stíníci prvky – horizontální a vertikální žaluzie apod.). Samozřejmostí je otazka zakrytí otvorů v zábradli. Systém může byt instalován s kompletní vyměnou stareho zábradli za nové.